İşletme içerisinde günlük faaliyetlerin gerçekleştirilmesi sırasında birçok evrakın belirli bir adrese ulaştırılarak onaylatılması ve daha sonra geri getirilmesi gerekebilir. Farklı bir şekilde özellikle üretim işletmeleri içerisinde kullanılan cihazların arıza gibi durumlarda servise ulaştırılması veya ofis gibi noktalardaki yazıcı cihazlarının kartuş ve toner dolumlarının yapılması için gidiş ve dönüş gibi bir uygulama yapılması gerekir. Bu uygulamanın işletme içerisinde bir personel tarafından gerçekleştirilmesi büyük bir zaman kaybı ve masraf oluşturabileceğinden daha pratik ve ekonomik bir çözüm oluşturabilmek için moto kurye hizmeti alınabilir. Kurye hizmetleri kapsamında verilen gidiş-dönüş yöntemi sayesinde işletme içerisindeki evraklarınız, cihazlarınız veya kartuşlarınız gereken adrese ulaştırarak gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar tarafınıza geri getirilebilir.

Motor Kurye Hizmetlerinin Abonesi Olacaksınız

Firmamız sayesinde motor kurye personelleri ile birlikte nitelikli bir hizmet alan işletmeler bu hizmetin sürekliliğini sağlamak ve daha ekonomik bir şekilde işlem gerçekleştirmek için farklı bir yöntem deneyebilirler. Günümüzde İstanbul genelinde birçok işletme tarafından firmamız üzerinden alınan abonelik sistemi ile birlikte işletmeler daha avantajlı bir konuma geçmektedir. Abonelik sistemi mantık olarak, kurye hizmetlerinin aylık veya yıllık bir şekilde sabit ücretlerle alınmasını sağlar. Günlük bir şekilde alınan hizmetlere göre toplu bir hizmet alımı gerçekleştirdiği için çok daha avantajlı ve ekonomik olan bu hizmet sayesinde aynı zamanda işletmeler vergi avantajı elde ederken istedikleri her gün ve saatte kurye talebinde bulunabilirler.

Bu Fiyata Motorlu Kurye Olur Mu Demeyin Deneyin

Firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında hem bireysel müşterilerimiz için hem de kurumsal müşterilerimiz için avantajlı bir fiyat tarifesi sunulmaktadır. Bu fiyat tarifesi kapsamında farklı yöntemler üzerinden alınan kurye hizmetleri değişiklik gösterirken genel kapsamda motorlu kurye hizmetlerimiz çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Günümüzde birçok yeni müşterimiz tarafından sunduğumuz fiyat politikaları çok düşük noktada görüldüğü için her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşan yüksek güven esası ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bu sayede İstanbul'un kurye hizmetlerini sağlayan firma olarak ilk sıralara yükselme şansını elde ediyoruz.