Günümüzde birçok işletme tarafından ürün ve siparişlerin yönlendirilmesi ve cihaz gibi gönderilerin ulaştırılması için paket yöntemi kullanılmaktadır. Paketler içlerinde bulunan gönderi ile birlikte tek parça ve sağlıklı bir şekilde adresine ulaştırılması gereken özel gönderilerdir. Özellikle müşterileri ile paket siparişi yöntemi ile çalışan işletmeler gün içerisinde çok yoğun bir şekilde hizmet verdiklerinden bu gönderileri adresine ulaştırmak için moto kurye hizmetleri talep etmektedir. Firmamız kurye hizmetleri sayesinde bu paketleri belirtilen adreslere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Direkt olarak gönderi sahibine yapılan teslimat ile birlikte işlemin tamamlanması sonrasında riskler ortadan kaldırılmaktadır. Özel bir şekilde verilen siparişler için sürekli ve sistematik bir şekilde firmamızdan kurye hizmetleri talep edilebilir.

Motor Kurye ile İlgili Süreli Yayınların Dağıtılması

İstanbul içinde herhangi bir ilçede yer alan işletme ve kurumlar yıl içinde birçok farklı şekilde aktivite ve faaliyetler gerçekleştirebilirler. Bu faaliyetlerden biri olarak süreli bir şekilde dergi ve bülten gibi yayınların hazırlanması noktasında bu yayınların ilçe içerisindeki adreslere ulaştırılması ve teslim edilmesi gerekir. Bu durumda firmamıza başvuran kurumsal müşterilerimiz bu süreli yayınların dağıtılması için hizmet talebinde bulunabilirler. Bu hizmete karşılık olarak firmamız motor kurye hizmetleri dahilinde dağıtım işlemi gerçekleştirmektedir. Toplu dağıtım şeklinde gerçekleştirilen bu hizmetler ile birlikte kurum üzerinden teslim alınan yayınlar, belirlenen adreslere sıralı ve programlı bir şekilde teslim edilerek bu işlemler periyodik şekilde de yapılabilmektedir.

Gece Saatlerinde Motorlu Kurye Halen Çalışıyor

Normal şartlarda birçok işletme gün içerisinde faaliyetlerini tamamladıktan sonra mesai saatleri dışında kapalı konumda bulunurken firmamız, haftanın 7 günü 24 saat boyunca ve hatta yılın en özel günleri olan bayram günleri ve yılbaşı gibi günlerde dahi çalışmaktadır. Çünkü birçok farklı hizmete göre kurye hizmetleri 24 saat sunulması gereken bir hizmettir. Örneğin gece saatlerinde müşterilerinden almış oldukları özel siparişleri ulaştırması gereken işletmeler için firmamız gece kurye yöntemi ile birlikte motorlu kurye hizmetlerini verebilmektedir. Bazı durumlarda ilaç gibi acil gönderilere ihtiyaç duyan müşterilerimiz gece kurye yöntemi ile birlikte firmamızdan hizmet alabilmektedir.