İstanbul içerisinde birçok farklı işletmenin daha aktif ve verimli bir şekilde çalışabilmesinde avantaj oluşturan moto kurye hizmetleri, bireysel müşteriler için de büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Bireysel olarak hizmet alan müşterilerimiz hediye paketi, evrak, posta, zarf veya farklı gönderileri için kurye hizmetleri aldıklarında güvenli bir şekilde firmamıza gönderi teslimi yapabilmektedir. Firmamız trafik yoğunluğuna karşı olarak en hızlı ulaşımı sağlarken özellikle resmi evrak gibi önemli gönderilerin taşınması için ekstra güvenlik önlemleri almaktadır. Güven veren bu hizmetlerimiz ile birlikte bireysel müşterilerimiz yıl içerisinde binlerce defa firmamızı tercih ederek iç rahatlığıyla hizmet almaktadır. Kent genelinde uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler yüksek bir avantaj oluşturmaktadır.

Kesintisiz Sunulan Motor Kurye Hizmetleri

Firmamız tarafından İstanbul genelinde birçok farklı ilçede motor kurye hizmetleri sunularak; evrak, dosya, ürün, paket ve hediye gibi birçok farklı gönderi için işlem sağlıyoruz. Tam zamanında ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz teslimatlar sayesinde müşterilerimiz mağduriyet yaşamadan ve endişe etmeden hizmet almaktadır. Hizmetlerin aynı standartlarda kesintisiz olarak verilebilmesi için firmamız tarafından özellikle 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz kullanılmaktadır. Merkezimiz bünyesinde hizmet veren personellerimiz iletişim konusunda üstün niteliklere sahip olarak müşterilerimizin dilek ve taleplerini en hızlı ve net şekilde almaktadır. Hem sipariş noktasında hem de firmamıza öneri sunulması noktasında kullanılabilecek çağrı merkezimiz pratiklik ve kalite oluşturmaktadır.

Farklı Seçeneklerle Motorlu Kurye Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan motorlu kurye hizmetleri kapsamında birçok farklı noktada çözüm oluşturabilmek için alternatif yöntemler sağlıyoruz. Bu yöntemler kapsamında gün içerisinde verilen normal kurye hizmetleri ile siparişleriniz adresine zamanında ulaştırılırken çok acil konumdaki gönderiler için express kurye yöntemleriyle hizmet verilmektedir. Bireysel müşterilerimiz tarafından özel şekilde talep edilen kurye gönderileri için VIP kurye hizmetlerinin verilmesi gibi gece saatlerinde sürdürülen işletme faaliyetleri içinde 7/24 hizmet kapsamında gece kurye hizmetleri verebiliyoruz. Sağlık noktasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilaç kurye hizmetlerinin verilmesi ile birlikte işletmeler için avantaj oluşan gidiş-dönüş kurye ve dağıtım kurye gibi hizmetler ile sürdürülebilirlik sağlayabiliyoruz.