Firmamız çağın teknolojilerine uygun bir şekilde gerçekleştirdiği hizmetler için özellikle web sitemiz üzerinden çevrimiçi bir şekilde işlem sağlayabilmektedir. Müşterilerimiz tarafından kurye siparişlerinin verilmesi için web sitemiz tercih edildiğinde müşteri hizmetlerimizle bağlantı kurularak sipariş verilmesi yeterli olmaktadır. Bu noktada çevrimiçi müşteri temsilcilerimiz net bilgileri hızlı bir şekilde sağlayarak moto kurye hizmetlerinin en hızlı şekilde verilmesini sağlamaktadır. Adresinize en yakın konumda bulunan kurye personelimiz direkt olarak tarafınıza ulaşır ve kayıtlı bir şekilde gönderinizi size teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adrese yönlendirme işlemini tamamlar. Sitemiz üzerinden sipariş işlemi gerçekleştirirken gönderi tanımlaması ve aciliyet tanımlaması gerçekleştirdiğinizde bu bilgilere uygun bir şekilde ödeme, gönderim türü, yöntem ve süre gibi bilgiler tarafınızla paylaşılmaktadır.

Motor Kurye Hizmet Kalitesi İçin Teknolojik Cihazlar

Firmamız, İstanbul genelinde motor kurye hizmetlerinin verilmesi için son model motosikletleri kullandığı gibi yeni ve gelişmiş teknolojik cihazları da tercih etmektedir. Günümüzde teknolojik gelişmelerin sağladığı imkanlar ile birlikte birçok farklı sektörde gelişimler gösterilirken firmamızda kurye hizmetleri için bu teknolojilerden faydalandığında daha hızlı ve güvenli bir işlem imkanı sunmaktadır. Bu noktada;

  • Teslimat sırasında adres karmaşası yaşamamak için kullanılan navigasyon cihazları,
  • Gönderi takibinin yapılması için sağlanan uydu takip sistemleri,
  • Bilgi akışının oluşturulması için kullanılan çağrı sistemleri ve mail sistemleri,
  • Güvenli bir işlem için uygulanan barkod sistemleri
  • Online harita sistemleri gibi birçok farklı teknoloji daha hızlı ve güvenli bir gönderi için kullanılmaktadır.

Ayrıca günümüzde tercih edilen akıllı teknolojiler arasında telefonlarda hizmetlerimizde artı oluşturmaktadır.

En İyi Araçlarla Motorlu Kurye Hizmetleri

Firmamız tarafından motorlu kurye hizmetlerinin verilmesi için tercih edilen motosikletler kurye işlemleri için en uygun hızı sağlayan ve taşıma kapasitesi olarak en avantajlı noktada bulunan araçlardır. Araçların doğru bir şekilde kullanımının sağlanması için personellerimiz gerekli eğitimleri aldıktan sonra yola çıkmaktadır. Özel bir şekilde kurye gönderilerinin güvenli olarak taşınabilmesi için araçlarda kargo bölümleri ve koruma sistemleri kullanılarak aynı zamanda sürücülerimizin olumsuz hava şartlarından etkilenmesini engelleyecek güvenlik önlemleri alınmaktadır.