Moto kurye hizmetlerimize yalnızca gündüz değil aynı zamanda gecede ulaşabilir ve gece kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firma olarak vermiş olduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmakta ve hizmet alanımıza yeni seçenekler ekleyerek sizlere daha profesyonel bir hizmet vermeye çabalamaktayız. Bunun için de hizmet seçeneklerimizi arttırıyor ve ihtiyacınızın olduğu her an yanınıza oluyoruz. Kuryenizin gönderimi iş yoğunluğundan dolayı geceye kalmış olabilir, fakat işinizi yarına bırakmak istemiyorsanız gece kurye hizmetimiz bu noktada sizler için ideal bir çözüm oluyor. Tüm çalışma prensibinin aynı şekilde işlemiş olduğu gece kuryemizde tek yapmanız gereken yine bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşmak olacaktır.

Motor Kurye Hizmetimizde Gece Faydalanmak İçin

Motor kurye hizmetimizden gece faydalanmanız için bizleri aradıktan sonra 7/24 müşteri hizmetlerimizden profesyonel bir çalışanımız ile görüşeceksiniz. Bulunduğunuz adresi ve kuryenizin içeriğini söyledikten sonra çalışanımız size en yakın olan kurye şubemizden bir kuryemizi adresinize gönderecektir. Sistem gündüz nasıl hızlı işliyorsa gece trafik olmadığından dolayı daha da hızlı işleyeceğinden dolayı zaman kaybetmeyeceksiniz. Kuryemiz adresinize geldikten sonra, sizden alıcı bilgilerini aldıktan sonra, güvenli bir şekilde kuryenizi teslim etmek için yola çıkacaktır. Kuryeniz en kısa sürede alıcısına ulaştırılacak ve ardından sizlere bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Gece kurye hizmetimiz, gündüz kurye hizmetimizde göre biraz daha fiyatlı olmaktadır çünkü sizler için gece çalışan bir ekip bulunmaktadır. Ekibimiz yağmur, çamur, kar demeden her isteğinizde sizlere yardıma gelmeye hazırdır.

Gece Motorlu Kurye İlacınızı Getirsin

Gece motorlu kurye hizmetimizden faydalanmak istediğiniz kuryemiz adresinize gelene kadar sizden alıcı adres ve iletişim bilgilerinin bir kâğıda yazılması istenmektedir. Bu sayede kuryemiz kapıda sizinle daha fazla vakit harcamayacak ve alıcısına kuryeyi iletmek için hemen yola çıkacaktır. Gece kurye hizmetimizde yalnızca belgelerin, eşyaların gönderimi yoktur aynı zamanda acil ilaç ihtiyacınız da bulunuyorsa kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gece kuryemiz sizler için ilacı eczaneden alacak ve en kısa sürede belirttiğiniz adrese iletecektir. Bu sayede büyük bir dertten de kurtulmuş olacaksınız.