Bir ülke kadar nüfusa ev sahipliği yapmakta olan İstanbul pek çok sorunu da bünyesinde taşımaktadır. Bu sorunların en başında trafik problemi gelmektedir ki neredeyse günün her saatinde özellikle merkezi olan noktalarda trafik sorunu aşılamamaktadır. Bundan dolayı pek çok işletme firma ve kurum önemli ve acil olan evrakları istenen yere hızlı bir şekilde gönderebilmek için kurumumuzla irtibata geçmektedir. Kurye hizmeti vermekte olan kurumumuz evraklarınızı ve dosyalarınızı en hızlı şekilde talep etmiş olduğunuz adrese gönderebilmek için deneyimli ve kaliteli bir motorize ekibe sahiptir. Ayrıca motorize ekibimizin motosikletleri her sene yenilendiğinden dolayı hızdan taviz verilmeden güvenli bir şekilde evrak gönderiminiz moto kurye çözümlerimiz ile gerçekleşmektedir.

Motor Kurye Avantajları Nelerdir?

Şirketlerin ve kurumlarının önemli olan evrak ve dosyaları kurye firmaları ile göndermeleri onlar için büyük avantajlar taşımaktadır. Çünkü kargo ile gönderilmekte olan evraklar ortalama olarak 48 saatte teslim edilmektedir. Ayrıca kargo sisteminde evrakların ve dosyaların kaybolma ihtimali her zaman bulunmaktadır. Kargo aracında pek çok kargonun içerisinde yer alacak olan dosyalarınız ve evraklarınız deforme olabilmektedir. Ancak kişiye özel olarak hizmet vermekte olan motor kurye firmamız almış olduğu evrakı veya dosyayı teslim edene kadar başka bir işle uğraşmamaktadır. Bundan dolayı dosyalar ve evraklar deforme olmadan, ezilmeden, yırtılmadan veya kaybolmadan istenen adrese kısa süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Moto kurye hizmetinden faydalanmanın ikinci avantajı ise diğer uygulamalar ile kıyaslandığında çok daha hızlı bir çözüm olmasıdır. Özellikle İstanbul trafiğinde alternatif güzergâhlara ancak motosikletle girilebildiğimden dolayı kurye firmamız evrak ve dosyalarınızı istenen hızda talep etmiş olduğunuz adrese kısa süre içerisinde teslim etmektedir.

Uygun Fiyatlı Motorlu Kurye Çözümleri

Firmamız bütün müşterilerimizin sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden istifade edebilmesi için geniş bir fiyat portföyü belirlemektedir. Eğer acil değilse evrak gönderiminde standart kurye hizmetimizden faydalanarak 3 saat içerisinde teslim yapmaktayız. Ancak acil olan evraklarınız için çok cüzi bir fiyat farkıyla VİP kurye hizmetini devreye sokmaktayız. Bunun gibi farklı alternatif uygulamaların yer aldığı motorlu kurye çözümlerimizde her zaman uygun fiyat portföyü sizlere hitap etmektedir.