Kurye insanların işlerini çok daha hızlı halletmesini sağlayan en önemli iletim hizmetlerinden bir tanesidir. Özellikle aynı il içerisinde bir yerden başka bir yere yetişmesi gereken paketlerinizi hemen alarak sizin verdiğiniz adreslere güvenle ulaştıran kurye hizmetinde sizin tek yapmanız gereken hizmet alacağınız kuryeyi arayarak randevu talep etmektir. Acil kodlu kuryelerde ise kurye görevlisinin boş olması durumunda hemen vereceğiniz adrese gelerek paketinizi teslim alırlar. Avcılar kurye bu işin en seri şekilde yapıldığı ve en profesyonel kuryeler arasında birinci sıradadır.

Avcılar Kurye Görevlileri

Avcılar kurye, kurye işinin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilen bir hizmettir. Siz bu hizmeti alırken bazen çok özel eşyalarınızı taşınması için kuryeye teslim edebilirsiniz. İşte bu durumda kuryenin sizin gizliliğinize önem göstererek adrese verilen kutuyu kısa sürede ulaştırması gereklidir. Gizlilik kurye görevlilerine verilmesi gereken neredeyse ilk derstir. Tabii ki görevlinin motorlu kurye olması nedeniyle çok iyi bir motosiklet sürücüsü olması da önemlidir. Kurye hizmetinde önemli olan o iletinin gideceği yere en hızlı ve olduğu gibi ulaştırılmasıdır. Bu nedenle de yapılan işlemlerde aracın kaza yapması ya da iletinizi düşürmesi gibi ihtimaller tamamen ortadan kaldırılması adına çok iyi bir motosiklet kullanıcısı olması gerekir. İleti sarsılmadan, gideceği yere varana kadar hiçbir şekilde zarar görmeden alındığı gibi teslim edilmelidir. Bu işlem adrese teslim edilene kadar tamamen kurye görevlisinin sorumluluğudur.

Avcılar Kurye Taşıma Kolisi

Avcılar kurye taşınacak olan eşyaya boyutuna göre araç yollamaktadır. Motosiklet kuryede en hızlı araçtır. Bu araçlarda taşınan evrak ya da küçük boyutlu kuryelerde ıslanması ya da diğer her türlü olumsuzluğa karşı kapalı bir kutu çerisinde gideceği yere ulaştırılır. Motosikletler özellikle yağışlı havalarda tercih edilmemektedir, oysa kullanıcılar eşyalarının kurye görevlisinde tamamen alındığı gibi verilen adrese teslim edeceğinden emin olmadığından böyle bir düşünceye kapılır. Kurye