Kargolarınızın hızlı bir şekilde ulaşımının sağlanması elbette ki çoğu zaman talep ettiğiniz bir durumdur. Lakin yer hizmetleri ile yapılan kargo taşımacılığı yani karayolları ile yapılan taşımacılık uzun zaman alan ve gecikmelere neden olan bir yöntemdir. Bu noktada son yıllarda sıkılıkla tercih edilen bir yöntem olarak uçak kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Bu sistem gönderilerin bir havalimanından uçak vasıtası ile başka bir havalimanına çok kısa sürede taşınması mantığına dayanır. Bu sayede karayolları ile yapılan kargo taşımacılığı gibi günler süren bir nakliye işlemine gerek kalmadan sadece saatler içinde kargo ulaşımı sağlanır. Gecikme gibi bir sıkıntı ile karşılaşmadan kargonuzu iletmek için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. 

Adresten Alıp Uçak Kargo İle Adrese Teslim

Kargolarınızın hızlı bir şekilde yerine ulaşmasını istediğinizde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezi üzerinden talep gerçekleştirmek olacaktır. Talebiniz üzerine motorize bir personel tarafından en geç 30 dakika içinde kargonuz adresinizden teslim alınır. Adresten teslim alınan kargo İstanbul trafiğine takılmadan hızlı bir şekilde en yakın havalimanına ulaştırılır. Bu sayede kargo gönderiniz uçak kargo hizmetinden yararlanarak saatler içinde adresine teslim edilir. Bu hizmetten faydalanmanız noktasında Türkiye genelinde uçak seferleri düzenlenen ve havalimanı bulunan her kenti tercih edebilirsiniz. Sadece yurt içi ve havalimanı olan şehirlere taşımacılık yapılabilmektedir.

Uçak Kargo İle Kargonuz Türkiye’ye Ulaşır

Türkiye genelinde onlarca ile uçak kargo hizmeti verilebilmektedir. Bu sayede İstanbul içinden alınan kargolarınızın istenilen kente gönderilebildiği gibi İstanbul dışında gelen kargolarınızda adreslerine ulaştırılabilir. Gün içinde kentler arasında taşınması gereken evraklar veya paketler havayolu vasıtası ile diğer kentlerden İstanbul’a ulaştığında motorize ekiplerimiz sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde adresine teslim edilebilir. Ayrıca İstanbul dışında İzmir, Ankara ve Antalya gibi büyükşehirlerde de adresten alım ve adrese teslim hizmetleri verilmektedir. Tüm bu geniş kapsamlı hizmetler arasında adresler arası, adresinizden havalimanına, havalimanından adrese ve havalimanından başka havalimanına kargo ulaşım hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde hızlı, güvenli ve özenli çalışmalar yapılmaktadır.