Özellikle büyükşehirlerde faaliyet göstermekte olan birçok firma ve işletme için gün içerisinde çeşitli şekillerde evrak gönderme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin internet üstündeki uygulamalar her gün çeşitlenirse çeşitlensin matbu olan resmi evrakların gönderimi hiçbir zaman değişmeyecek. Zira bütün işlemlerde mutlaka kayıt altında tutulması gereken faturalar, tebligat nameler, sözleşmeler, ihtarnameler ve daha pek çok resmi evrak bulunmaktadır. Bu sebeple bütün kurumlar ve firmalar ivedilikle bu evrakların istenen bireylere veya kurumlara gönderilmesi için kurye firmalarından hizmet talep etmektedirler. Alanında uzun zamandır hizmet vermekte olan moto kurye firmamız son derece kaliteli ve tecrübeli bir teknik ekiple yoluna devam ederek yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Böylece bulunduğumuz lokasyonlarda sıfır hata payıyla kurye hizmeti vermekteyiz.

Motor Kurye Uygulamalarında Pratik Çözümler

Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Bu sebeple her gün yeni bir uygulamayla müşterilerimizin karşısına çıkarken son derece efektif ve hızlı çözümler üretebilmekteyiz. En pratik uygulamalarımız arasında yer alan VIP motor kurye hizmeti ile bazı lokasyonlarda yarım saate kadar düşebilen hızlarda teslimat gerçekleştirebilmektedir. Böylece en hızlı ve acil gönderi ihtiyaçlarınızda sizler için oldukça pratik çözümler üretebilmekteyiz. Ayrıca birçok sağlık kurumu, eczane, Tıp Fakültesi ve hastane için acil ilaç gönderilerini kapsayan başka bir uygulamamız daha bulunmaktadır. Bununla yetinmeyen firmamız özellikle ithalat ve ihracat firmalarının birçok işlemde yanında bulunarak son derece rahatlatıcı bir motor kurye uygulaması daha geliştirmektedir. Gümrük moto kurye dediğimiz bu uygulamayla her türlü gümrük işlemlerinde gönderilmesi gereken evraklar kaliteli motorize ekibimiz tarafından oldukça hızlı bir şekilde istenen yere ulaştırılabilmektedir. Sadece kurumsal çözümlerde değil bireysel taleplerine de devreye girebilen firmamız standart moto kurye hizmeti ile maksimum 3 saat içerisinde istenen lokasyonlara her türlü gönderiyi teslim edebilmektedir.

Motorlu Kurye Uygulamalarında Ekstra Uygulamalar

Yukarıdaki hizmetlere ek olarak firmamız bünyesinde arabalı kurye hizmeti ile büyük ebatlı gönderiler için de çözümler üretilmektedir. Ayrıca gidiş dönüş motorlu kurye uygulamamız birçok esnaf ve işyeri tarafından talep görmektedir.