Moto kurye olarak adlandırılan hızlı ve bir o kadar da hasarsız teslimat yapılabilecek gönderim şekli, günümüzde büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Firmalar ve büyük şirketlerin en önemli işbirlikçilerinden olan ekspres kurye hizmetleri, zamandan tasarruf edilmesini sağlarken güven içerisinde gönderilerinizin alıcı adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Acil olarak ulaştırılması gereken kuryelerde, dikkat ve özenden taviz verilmeden kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan kurye hizmetleri tercih edildiğinde hem kar oranında artış yakalanmakta hem de şirketlerin prestiji bir üst seviyeye taşınmaktadır. İvedilikle taşınması gereken evrak, belge ve paketler şehir içi yoğun trafiğe maruz kalmadan uygun fiyatlara profesyonel kuryeler aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Kurumsal iş prensiplerine sahip olan bu seçkin kurye firmaları ile iş birliği içerisine girildiğinde şirketler ve bireysel gönderimler dahil her türlü gönderi kabul edilmektedir.

Motor Kurye İle Güvenilir Teslimat

Motor kurye ile bakım ve onarımları periyodik olarak yapılan, şehir içi trafiğe uygun motosikletler ile kestirme yollardan lokal boyutlu lojistik hizmeti verilmektedir. Özellikle nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde yaşanan trafik sorunu da göz önünde bulundurulduğunda standart kuryecilik anlayışlarını değiştiren bu sistem, trafik sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Mümkün mertebe ulaşılacak hız ile profesyonelce yapılan ulaşımlar sonunda, gönderilerinizin güven içerisinde alıcı adrese ulaştığından emin olabilirsiniz. Öte yandan sorumluluk sahibi, iletişim becerileri yüksek kuryeler, mevcut iş prensipleri çerçevesinde alıcı ve gönderici ile bire bir iletişim sağlayarak teslim aşamasındaki kuryelerin durumu hakkında da güncel bilgi akışı sağlayabilmektedir.

Motorlu Kurye Teslimat Bilgileri

Şehir içi yalnızca 1 saat hatta dakikalar içerisinde ulaştırılacak gönderilerinizde aciliyet esas alınacaksa gönderinin durumuna göre motorlu kurye firması, farklı ulaştırma paketleri değerlendirilebilmektedir. Ekspres kurye olarak adlandırılan bu yöntem ile kurye şirketine ulaştıktan yalnızca birkaç dakika sonra paketiniz kapınızdan teslim alınarak hedefe ulaştırılacaktır. Ayrıca üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile gece saatlerinde de ulaşım sağlanmaktadır. Acil ulaştırılması gereken belge, evrak, pasaport, karne, sertifika, diploma gibi resmi belgeler en iyi şekilde muhafaza edilerek belirtilen adresteki kişiye teslim edilmektedir. Bu noktada alıcıdan bir kimlik ibrazı talep edilmek ile birlikte karşı ödemeli gönderimler de yapılabilmektedir.