İstanbul, Türkiye'nin en büyük vilayeti olarak hem nüfus yoğunluğu hem de trafik yoğunluğu açısından büyük bir karışıklığa sahiptir. Kentin onlarca ilçesinde binlerce farklı adres arasında ulaşım sağlanırken yoğun trafik koşulları araç sürücüleri için süre kaybı ve adres karmaşası oluşturmaktadır. Bu tip sıkıntıların içerisinde belirli bir adrese ulaştırılması gereken gönderilerin bireysel veya kurumsal imkanlarla gerçekleştirilmesinde zorluklar yaşanmaktadır. Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için nitelikli bir hizmet almak adına firmamız tarafından hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için moto kurye hizmetleri sunulmaktadır. Kurye hizmetlerinin tecrübeli personeller ve hızlı motosikletler ile sağlanması sayesinde gönderilerin İstanbul'un her noktasına hızlı bir şekilde ulaşması mümkündür.

Motor Kurye İle Ne Taşınabilir?

Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz tarafından farklı talepler gerçekleştirildiğinde kurye personellerimiz tarafından da taşınan gönderilerin türünde değişiklik görülebilir. Bir gönderinin kurye firması tarafından taşınabilmesi için yasal çerçevede olması ve motosiklet ile taşınabilecek boyutlu olması gerekir. Bu kurallara bağlı olduğu sürece motor kurye hizmetleri sayesinde müşteriler tarafından teslim edilen her türlü gönderi adresine sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. Bu gönderiler arasında belge, dosya, zarf, hediye, davetiye, promosyon ürünleri, çiçek buketi, cihaz, özel ürünler, gıda ürünleri, değerli evraklar ve değerli eşyalar bulunabilir. Tüm bu gönderiler güvenlik koşulları gereği firmamızın özel ambalajları ile herhangi bir sorunla karşılaşmadan taşınmaktadır.

Motorlu Kurye Hizmetlerinde Alternatif Yöntemler

Müşterilerimiz tarafından gönderilerin hangi adrese ve ne kadar sürede ulaştırılması veya hangi şekilde ulaştırılması tarafımıza bildirildiğinde duruma göre en uygun kurye hizmeti sağlanmaktadır. Bu noktada motorlu kurye hizmetleri farklı birçok yöntem ile sunulan ve alternatiflere sahip bir hizmettir. En çok tercih edilen yöntem günlük şekilde normal kurye hizmetlerinin sunulmasıdır. Fakat normal hizmetler ile hızlı bir şekilde yetişeceğini düşünmediğiniz gönderiler için ekspres ve acil kurye hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca ilaç gönderileri için de acil kurye hizmeti gibi kişisel gönderimler için özel olarak VIP kurye hizmeti alınabilir. İşletmeler için de özel olarak sunulan gidiş-dönüş kurye gibi yöntemlerimiz de bulunmaktadır.