Yeşilyurt kurye olarak bölgenin en profesyonel hizmetini sizlere sunuyoruz. Acil taşınması gereken bir paketiniz mi var? Hemen firmamızla iletişime geçebilir, kurye talebinizi iletebilirsiniz. Firmamız sektörünün öncüsü ve lideri olarak yenilikçi uygulamaları ile hizmet vermektedir. Bu yüzden faklı kurye seçeneklerini tercihe sunmuştur ki herkes ihtiyacına uygun kuryeyi tercih edebilsin. Kurye seçeneklerimizin her biri en yüksek kalite ve donanımda hizmetlerini sürdürmektedir. Farkları işleyiş farklarından ve bunun sonucu olarak da teslimat sürelerinin farklılığından kaynaklanmaktadır. Sizler de gönderinizin aciliyetine göre en uygun seçeneği belirleyebilir, gönderilerinizi hemen taşıtabilirsiniz. Moto kurye seçeneğimiz normal kurye olarak adlandırılabilir. Bu seçeneğimizde İstanbul’un en uzak noktaları arasında teslimat süresi maksimum 3 saat gibi bir süredir. Aslında bu süre de son derece hızlı olmakla birlikte kuryenizin daha hızlı olmasını isterseniz diğer seçeneklerimize yönelebilirsiniz.

Yeşilyurt Moto Kurye Hizmetlerinde Zaman Sınırı Yoktur

Yeşilyurt moto kurye bünyesinde faaliyet gösteren VIP kurye seçeneğimiz daha da özeldir. Kişiye ve gönderiye hususi çalışma yürüten VIP kurye seçeneğimizde paketiniz teslim alındıktan sonra başka hiçbir adrese uğramadan teslimat adresine hareket eder. Bu yüzden de teslimat süresi 25-30 dakika arasındadır. Eğer gönderinizin çok acil teslim edilmesi gerekiyorsa VIP kurye tam size göredir. Eğer gönderiniz mesai saatleri dışında taşınmalı veya teslimatı alacak kişi gece müsait olacaksa bu sefer de gece kurye seçeneğimiz devreye girmektedir. Teslimat noktası fark etmeksizin akşam ve geceleri de gece kurye seçeneğimiz ile paketlerinizi gönderebilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Gece kurye ile birçok işinizi ertesi güne bırakmadan o gün içinde halletme imkânı bulursunuz.

Yeşilyurt Motor Kurye Çoklu Dağıtımlarınıza Ekonomik Çözümler Sunar

Taşınması gerek n paketleriniz çok sayıda ise veya toplu dağıtım yapılması gereken bir ihtiyacınız varsa bu sefer de kiralık kurye seçeneğimiz devreye giriyor. Günlük, haftalık, aylık gibi sürelerle sabit kira ücreti mukabilinde dilediğiniz kadar gönderi taşıttırabilirsiniz. Yeşilyurt motor kurye aynı zamanda sağlık ihtiyaçlarınızda da hizmet veriyor. Acil ilaç kurye seçeneğimizle dilerseniz ihtiyacınız olan ilaçları günün her saatinde eczaneden alarak tarafınıza ulaştırıyoruz.