Özellikle metropol şehirlerde iş ve insan temposu arasındaki yoğunluktan dolayı birey ve kurumların imdadına yetişen motor kuryeler hızlı ve güvenilir taşımacılığı kendine ilke edinmiş ticari hizmet şeklidir. Güneşli Kurye hizmetimizde bu noktada zamanla yarıştığından dolayı bizlerden hizmet almak isteyen kişi ve kurumların gönderilerin daha hızlı alıcısına iletilmesini sağlamak adına yapabilecekleri kaideler bulunmaktadır. Bunları sizlere tek tek aşağıda sunmuş bulunuyoruz.

Kurye Hizmetinizin Daha Hızlı Gerçekleşmesi İçin Yardımcı Kurallar

  • Güneşli moto kurye ile göndereceğiniz ürünün hava şartlarına göre paketlenmiş olması çok önemlidir. Hava durumunun yağışlı veya yağmurlu olması durumlarında eğer elinizde tek kullanımlık su geçirmeyen şeffaf herhangi bir poşet var ise bunların içerisinde ürünü teslim etmeniz önemlidir.
  • Bir diğer önemli nokta ise iletişim bilgilerinizi (cep telefonu veya sabit hat) eksiksiz bir şekilde kuryenizin üzerinde belirtmiş olmaktır.
  • Özellikle işyerlerine göndereceğiniz evrak ve dosyalarda firma adının ve teslim edileceği departmanı açık bir şekilde belirtmek kuryenin işini kolaylaştıracaktır.
  • Kuryenin teslim edileceği kişinin iletişim bilgileri ve ası-soyadı açık ve eksiksiz bir şekilde belirtilmelidir. Adresin bulunmasını kolay hale getirebilmek için adresi açık bir şekilde tarif eden kısa bilgiler verilmesi de işi kolaylaştırır.
  • Kuryeniz eğer acil kurye statüsünde bulunuyorsa bunu özellikle belirtmeniz gerekir bu sayede taşıyıcı kuryemiz gönderinize öncelik tanıyacaktır.
  • Kurye hizmeti alacağınız zaman Express, normal, ekonomik, acil, Vip, ilaç vb. hangi kurye hizmetini alacaksanız bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Göndereceğiniz kurye paketinin ağırlığı, hacmi ve boyutu konusunda net bilgiler vermek moto kurye veya arabalı kurye arasında hangi kuryeden faydalanacağınızı belirleyeceğinden dolayı bu konuda da gerekli özeni gösteriniz.

Yeni Teknolojik Yöntemleri İle Güneşli Motor Kurye

Güneşli motor kurye yeni teknolojik araçları ve sistemleri kullanan bir plana sahiptir. Kuryeniz teslim edildiği zaman sizler kuryenizin teslim edildiğine dair SMS veya mail alırsınız. Bunun için tabii ki firmamıza kuryenizi teslim ederken veya SMS, Whatsapp yolu ile iletişim bilgilerinizi iletmeniz gerekir. Fiyatlandırma bilgisi için ise iletişim bilgilerimiz üzerinden iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.