Kurye dendiği zaman taşımacılığın en küçük birimi akıllara gelir. Taşımacılık alanının en büyük özelliği bir eşyayı, belgeyi vb. malları bir yerden bir yere taşıyıp teslim etmek gerekir. Kuryelerde taşımacılık hizmetinin en küçük alanını oluşturmakta ve taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Zamana karşı oldukça önemli olan kurye hizmetlerimiz zaman ile yarışmaktadır. Gebze gibi sanayi ve ticaret alanında oldukça gelişmiş olan bir bölgede yer alan Gebze Kurye hizmetimiz bu alanda sizlere bağlı olduğunuz meslekte kolaylıklar sağlayacaktır. Özellikle finans, adli ve benzeri sektörlerde mesai saati sıkıntısı bulunmaktadır. Bu nedenle toplu taşıma ile yetiştiremediğiniz ve kendi arabanız ile trafiğe yakalanacağınız bir durumda motor kuryeler yardımınıza yetişmektedir.

Kuryelerde Yalnızca Evrak ve Dosyalar Taşınmaz

Ülkemizin sanayi bakımından en işlek yerlerinden biri olan Gebze’de yıllardır Gebze Moto Kurye hizmeti vermekteyiz. Operatörümüzden, sekreterimize, oradan da kurye çalışanlarımıza kadar belirli kurallar ve prensipler gereğince hareket etmekte ve işimizi sürdürmekteyiz. Kuryelerin yalnızca evrakları taşıdığı ise çok yanlış bir düşüncedir. Şehir içinde hızlı olmayı ve müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen kurye çalışanları, motosikletlerde yolcu taşıma kapasitesi olmadığından dolayı motora sabitlenen topcaaseler veya sırt çantası ile taşıma yapmaktadırlar. Yalnızca evrak değil aynı zamanda ortalama 2 veya 3 ayakkabı kutusundaki paketler motor kuryelerimiz tarafından taşınabilmektedir. Bu konuda önemli olan nokta, iki tekerlekli olan motora, ağırlık bakımından paketlerin dengesizlik yaratmamasıdır.

Müşteri Memnuniyeti İçin Alternatif Çözümler

Müşteri memnuniyeti gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde aynı zamanda işçi sağlığı da büyük önem taşımaktadır. Özellikle paketlerin kuryecimizin dengesini bozmayacak ağırlıkta olması bilhassa önemlidir. Bu nedenle taşınacak olan gönderilerin ebatları itibari ile moto kurye ve motosiklet tarafından taşınmasında bir engel ve tehlikenin bulunmaması gerekir. Aksi takdirde motor kurye araçlarımız yerine arabalı kuryemiz devreye girmektedir. Bu sayede gönderiniz yine teknolojik imkânlarımız ile şehir içindeki en uygun güzergâhlar ile alıcısına teslim edilecektir. Gebze motor kurye hizmetimiz bu noktada sizlerin gönderinizin önemini düşündüğünden dolayı sizleri mağdur etmemek adına alternatif çözümleri deneyecektir.