Rus ordularının 1873 senesinde İstanbul sınırına gelmesi sonucunda Florya bölgesi Rusların egemenliğine geçmiştir. Ayastefanos Antlaşması ile 93 Harbi’nin anısında Şenlikköy sırtında Ayastefanos Rus Anıtı bile inşa edilmiştir. Mahmut Şevket Paşa I. Dünya Savaşı’nın ilanı ile ortadan kaldırılmıştır ve 1905 senesine Rusya’da devrimden kaçan Beyaz Ruslar Florya bölgesine gelmiştir. Aynı zamanda balkan savaşı sonucu evlerini, yurtlarını kaybeden kalabalık Müslüman Türkler de Florya bölgesine gelerek buraya yerleşmişlerdir ve bir arada yaşamışlardır. Bu nedenle böyle köklü bir geçmişe sahip olan Florya İstanbul’da önemli semtlerden biridir. Bu bölgede yıllarca vermiş olduğumuz Florya Kurye hizmetimiz ile Florya’da hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti vermekteyiz.

Florya’da Sağlamış Olduğumuz Motokurye Hizmetlerimiz

Florya’da vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz; Florya moto kurye, Florya arabalı kurye, Florya acil kurye, Florya Express kurye, Florya ekonomik kurye, Florya yaya kurye vb. sürekli olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem sayesinde bu zamana kadar olumsuz bir durum ile karşılaşmamış olup tam aksine olumlu geri bildirimler alarak işimize mutluluk katmaya devam etmiş bulunmaktayız. Eğitimli kibar ve profesyonel kadromuz ile sizlere İstanbul’da karşılaşamayacağınız bir kurye deneyimi sunmaktayız. Kurye sektöründe hızlılığımız, güvenilirliğimiz ve güler yüzlü hizmet kalitemiz ile tanınmış bulunuyoruz.

P1 Belgesi İle Florya Motor Kurye

Florya motor kurye hizmetlerimizin kalitesini denemeden bilemezsiniz bu nedenle sizlere ilk olarak bizleri denemenizi istiyoruz. Bu konuda kendimize güvenimiz tam olduğundan dolayı bizlerden hizmet aldıktan sonra başka bir firmaya yöneleceğinizi düşünmüyoruz. Uygun fiyatlı moto kurye avantajımız sayesinde bizimle çalışmanın doğal getirilerinden birini tatmış olursunuz. En önemlisi kurye işlerinde P1 Belgesine sahip olmaktır. Bu belge şehir içi gönderi teslimatında firmaların uyması gereken kuralların tümünü kapsayan ve yapılandıran aynı zamanda tüketicinin doğru hizmeti alması için gerekli şartları sunarak kurye hizmetlerini koordine etmektedir. Bakanlıkta yer alan yetkili birimler tarafından düzenli olarak incelenmekte olan bu şartlar yerine getirilmediği zaman belgeye uyulmaması şartı ile cazalar boy göstermektedir. Bu nedenle temiz bir P1 belgesine sahip olduğumuzun altını çiziyor ve sizlere Florya’da güvenli kurye hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.