Sıkışık trafik şartlarında en kaliteli şekilde evrak ve dosyaların gönderilebilmesi için kurye firmaları devreye girmektedir. Kurye hizmeti verebilmek için her şeye yetecek teknik bir kadroya ihtiyaç bulunmaktadır. Aynı zamanda alanında uzman ileri sürüş tekniklerine hâkim olan motorize bir ekibe de ihtiyaç vardır. Bundan dolayı Bahçeşehir gibi son derece kalabalık pek çok işletmenin faaliyette bulunduğu bir semtte uzun zamandır kurye hizmeti vererek yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Bahçeşehir kurye firması olarak en modern takip cihazlarının entegre edilmiş olduğu firmamız sıfır hata payıyla kurye gönderim hizmeti gerçekleştirmektedir. Bunun sağlanabilmesi için son derece nazik ve eğitimli olan bir motorize ekip ile de yolumuza devam etmekteyiz.

Bahçeşehir Moto Kurye Gönderi Yöntemleri

Sizin için değerli olan evrakların kaybolmadan ve çok hızlı bir şekilde gönderilebilmesi için sürekli olarak sahada motorize bir ekibi hazır vaziyette tutmaktayız. Telefon vasıtasıyla firmamızla iletişime geçtiğinizde size en yakın olan motorize ekibimizi yönlendirmekteyiz. Bu şekilde acil olan evrak gönderimlerinde bir dakika bile kaybedilmeden hemen adresinize erişim sağlayarak sözleşme ile beraber evrak veya dosyalarınızı alarak istenen adrese yönlendirmekteyiz. Bu noktada devreye girmekte olan standart kurye Express kurye ve acil kurye hizmetlerinde yarım saat ile 3 saat arasında değişen sürelerde Bahçeşehir moto kurye olarak teslimat yapabilmekteyiz. Teslimatlarınızın tamamında güvenlik unsurlarına dikkat eden motorize ekibimiz kimlik kontrolü yaptıktan sonra evraklarınızı ve dosyalarımızı imza ile beraber teslim etmektedir.

Bahçeşehir Motor Kurye Bilgilendirme Çözümleri

Evrak ve dosyaların teslimatı sırasında hiçbir şekilde karışıklığa mahal verilmemesi için Bahçeşehir motorlu kurye olarak bilgilendirme uygulamalarını devreye sokmaktayız. Firmamızın bünyesinde yer alan uygulamalar içerisinde teslimat anında her iki taraf da kısa mesaj yöntemi ile ve elektronik posta ile bilgilendirilmektedir. Ayrıca arzu edildiğinde adressiz dağıtım dediğimiz broşür insert ve afiş dağıtımı için de yine motorize ekibimiz Bahçeşehir'deki işletmelere yardımcı olmaktadır. Bununla yetinmeyen firmamız gidiş dönüş moto kurye gibi son derece kaliteli uygulamalarla beraber yöre halkına destek sunmaktadır. Bu şekilde Bahçeşehir motor kurye olarak son derece ekonomik fiyat portföyü ile beraber bireysel müşterilerle kurumsal firmalara çözümler üretmekteyiz.