Ticaretin adeta başkenti olan İstanbul'un en hareketli ve elit semtlerinden birisi Bahçelievler’dir. Bahçelievler'de pek çok işletme gün içerisinde faaliyete bulunduğundan dolayı yüksek bir nüfus yoğunluğuna da ev sahipliği yapılmaktadır. Buna bağlı olarak ortaya çıkmakta olan problemlerin en başında trafik sorunu gelmektedir. Bu sebeple gün içerisindeki acil evrak gönderimlerinde ancak Bahçelievler kurye firması olarak biz devreye girebilmekteyiz. Alanında tecrübeli uzun zamandır kurye hizmeti veren teknik bir kadroyla modern cihazlarla donatılmış olan ofisimizle beraber evrak ve kurye gönderilerinizi gerçekleştirmekteyiz. P1 ve K2 sertifikalarının bulunduğu firmamız ileri sürüş tekniklerine hâkim olan motorize ekip ile beraber evrak ve dosya gönderilerine yardımcı olmaktadır.

Hızlı Gönderiler İçin Bahçelievler Moto Kurye

Resmi kurumlar işletmeler ve firmalar için çeşitli evrakların çok hızlı bir şekilde gönderilmesine ihtiyaç olabilmektedir. Bu gibi durumlarda gönderilecek olan faturalar sözleşmeler taahhütnameler ve daha pek çok resmi evrak kesinlikle kaybedilmeden ve deformasyona uğramadan istenen yere teslim edilmelidir. Bu noktada hassasiyet göstermekte olan firmamız farklı opsiyonlarla beraber evrak teslimatını gerçekleştirebilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında en hızlı kurye gönderim için acil kurye opsiyonundan da faydalanabilirsiniz. Bu şekilde maksimum 90 dakika içerisinde evrak ve dosya teslimatını gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca Bahçelievler moto kurye olarak sunmuş olduğumuz Express kurye hizmeti ile birlikte iki saat içerisinde evraklarınızı yine hızlı bir şekilde teslim edebilmekteyiz. Standart kurye uygulamaları ile 3 saati geçmeyen teslimat sürelerine imza atarak Bahçelievler'deki müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Bahçelievler Motor Kurye ve Uygun Fiyatlar

Evrak ve dosyaların gönderimi sırasında donanımlı motosikletlerle beraber hizmet vermekte olan teknik kadromuz teslimat sırasında da son derece hassas davranmaktadır. Evrakların ve dosyaların teslimatında güvenlik tedbirleri alan ekibimiz kimlik kontrolü yaparak imza karşılığında gönderilerinizi istenen adrese teslim etmektedir. Bununla beraber firmamızın opsiyonlarında etiketleme paketleme gibi kurye öncesinde devreye girebilen ekstra çözümler çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bahçelievler motor kurye firması olarak bütün hizmetlerde kalite standartlarından taviz vermeden en uygun fiyatlarla bulunduğumuz lokasyonda bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz.