Oldukça büyük bir nüfus yoğunluğuna sahip olan İstanbul'un en hareketli semtlerinden birisi Bağcılar’dır. Bağcılar'da meskûn mahal oldukça fazla olduğu gibi aynı zamanda birçok iş yeri de bulunmaktadır. Bundan dolayı pek yok işyeri kurum işletme gün içerisinde önemli olan evrakları diğer işletmelere kurumlara finans merkezlerine bankalara göndermek zorunda kalmaktadırlar. Teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa da resmi evrakların hala matbu olarak basılıp elden gönderilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Tam bu noktada devreye girmekte olan firmamız son derece kaliteli uygulamalarla birlikte Bağcılar'daki bütün kurumlara ve bireysel müşterilerimize nitelikli evrak gönderimi hizmeti sunmaktadır. Bağcılar kurye opsiyonlarına göz atıldığında son derece modern uygulamalarla karşılaşmaktayız. Bu kalitenin sağlanabilmesi için alanında tecrübeli teknik bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Bağcılar Moto Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Bağcılar'daki kurumsal ve bireysel müşterilerimizin tamamına hızlı evrak gönderimi sağlayabilmek için alternatif uygulamalar geliştirmekteyiz. Bağcılar moto kurye olarak standart kurye gönderimlerinde maksimum 3 saat veya üç buçuk saat içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Eğer daha hızlı evrak gönderimine ihtiyacınız varsa firmamızın sunmuş olduğu Express kurye hizmetine müracaat edebilirsiniz. Böylece uzaklığa göre değişmekle beraber ortalama olarak 2 saat içerisinde evrak teslimini gerçekleştirebilmekteyiz. Önemli olan evraklarınızda ve hassasiyet derecesi yüksek olan gönderilerinizde yine firmamız devreye girmektedir. Sunmuş olduğumuz acil kurye hizmeti ile birlikte gün içerisinde yarım saat ile maksimum 1 saat içerisinde evrak ve dosya teslimini sorunsuz bir şekilde yapabilmekteyiz

Bağcılar Motor Kurye Alternatif Uygulamaları

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerin içerisinde işletmelerin ve firmaların son derece beğenisini kazanan alternatif çözümler de bulunmaktadır. Özellikle İthalat ve ihracat firmaları tarafından talep edilmekte olan gümrük motor kurye uygulamalarımızdan birisidir. Aynı zamanda göndermiş olduğunuz evrakın imzalatılarak tekrar kurumunuza gelmesini istiyorsanız hizmet portföyümüzde bulunan gidiş-dönüş moto kurye uygulamamızdan istifade edebilirsiniz. Bağcılar motor kurye olarak bütün uygulamalarda kaliteli bir teknik kadro ile hızlı evrak gönderim hizmeti vermekteyiz. Son derece kaliteli olan uygulamalarımızda her bütçeye hitap eden ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini zirveye taşımaktayız.