Taşıma, günlük hayatta büyük bir gereksinimdir. Kişisel veya kurumsal yüzlerde gönderinin gün içinde bir adresten başka bir adrese taşınması gerekir. İşlerin devamlılığı, ihtiyaçların giderilmesi için bu bir gereksinimdir. Fakat kalabalık trafik içerisinde ve yoğun iş temposu içerisinde bunu gerçekleştirmek oldukça zahmetlidir. Moto kurye, hızlı ve güvenli taşımacılık anlayışıyla ortaya çıkmıştır. Özellikle büyükşehirlerde kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap veren moto kuryeler, çoğunlukla motosiklet kullanır. Motosiklet seri hareket imkânı tanıdığı için gönderilerin trafiğe takılmadan gerçekleştirilmesini sağlar. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Bu sayede hizmet ağımızı genişletiyor, teknolojik yeniliklerin takipçisi oluyoruz.

Motor Kurye Güvenli ve Hızlıdır

Motor kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda modern ve donanımlı araçlar kullanıyoruz. Bunları kullanan ve taşıma işlemini gerçekleştiren çalışanlarımızı da gerekli eğitime tabi tutuyoruz. Bu sayede sistemlerimizi ve işleyişlerimizi sürekli güncelleyerek kalitemizi daha ileriye taşıyoruz. Müşterilerimizin internet veya telefon ile kolaylıkla tarafımıza ulaşabiliyor, kurye talebinde bulunabiliyorlar. Sahaya yayılmış ve hazır bekleyen çalışanlarımız talep anında hemen harekete geçerek müşterimizin adresine ulaşıyor. Kayıtlandırarak telim aldığı gönderiyi belirtilen adrese teslim etmek için harekete geçiyor ve en hızlı biçimde gönderiyi teslim ediyorlar. Motor kuryede her türlü paket, zarf, hediye, broşür, evrak taşımacılığı gerçekleştirilebilir. Gün içerisinde imzalanması gereken, mühürlenmesi gereken veya imzalı ve mühürlü biçimde karşı tarafa iletilmesi gereken her türlü taşıma, tarafımızca güvenli biçimde gerçekleştirilir. Müşterilerimiz başka bir adresten kendilerine getirilecek paketleri teslim almamız ve kendilerine ulaştırmamızı da talep edebilirler. Bunu da güvenli biçimde yerine getiririz. Ayrıca git gel tabir edilen bir evrakın bir yerden alınıp başka bir yerde imzalanarak tekrar geri adrese getirilmesi hizmeti de motor kurye faaliyetlerimiz içirişinde mevcuttur.

Motorlu Kurye Kesintisiz Hizmet Sağlar

Motor kurye uygulamalarımız çeşitli seçenekler ile müşterilerimize sunulur. Böylece ihtiyaca göre kurye talebi belirlenebilir. Bütün hizmetlerimizde 7/24 faaliyet gösteriyor, müşterilerimiz gerek duyduğu taşıma işlemlerini yerine getiriyoruz. Biz kendileri adına taşmalarını yaparken onlar da en kıymetli zamanlarını asli işlerine ayırıyorlar.