Moto kurye hizmetimiz uzman ve eğitimli kadromuz ile güvenli ve hızlı, gizliliğe önem veren taşımacılığımız ile hizmetinizdedir. Kalite anlayışımızdan hareket ederek tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Göndermek istediğiniz paketi zarf, kargo vb. gönderilerinizi bizlere bildirin ve size en yakın deneyimli motorlu kuryemiz hemen bulunduğunuz adrese gelsin. Sizlerden gönderiyi alan motorlu kuryemiz, en kısa sürede aldığınız kurye seçeneğine göre kuryenizin teslimatını sağlayacak ve sizlere bilgilendirici mesaj gönderecektir. Kurye hizmetimiz dahilinde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Express kurye, gece kurye, arabalı kurye, kiralık kurye, standart kurye vb. seçenekler arasından kendinize en uygun kurye seçeneğini belirlemeniz ve bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kuryenizin teslimatı en kısa sürede mutlaka yapılacak ve asla kuryenizin ulaştırılamadığına veya geç ulaştırıldığına dair sorunlar karşınıza çıkmayacaktır.

Express Motor Kurye

Acil gönderilmesi gereken evraklarınız varsa, Express motor kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Express kurye hizmetimizde, ek yakın kurye gönderinizi almak için yine bulunduğunuz adrese gelecektir. Sizlerin gönderisini aldıktan sonra ise hiçbir diğer müşterilerin kuryelerini almadan veya teslim etmeden direkt olarak sizlerin gönderisini teslim edecektir. Bu hizmet çok çok aciliyeti bulunan zamanlarda sizlerin kurtarıcısı olmaktadır. Firmamız 7/24 aktif olup, acil gönderim yapmanız gereken durumlarda evraklarınızın ve paketlerinizin teslimatını yapmaktadır. Dilerseniz gece kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kurye hizmetimiz, bilgi ve beceriye dayalı olup, rekabetin ön planda olduğu bu hizmet sektöründe hak ettiğimiz amaca ulaşmak adıyla, yılların bizlere verdiği tecrübeler ve birikimler ile kurulmuştur.

Motorlu Kurye Alanında Son Gelişmeleri Takip Ediyoruz

Gerek taahhüt ettiklerimizi geçekleştirmek gerekse fiyat politikamız ile müşterilerimizin güvenini kazanarak, planlama ve operasyon alanlarında zamanın öneminin farkında olarak, sağlıklı sonuçlara varabilmek adına farklı alternatif çözümler üreterek, ilk günkü heyecanımızı hep canlı tutarak, bu heyecanımızı işlerimize yansıtmaktayız. Motorlu kurye alanında son gelişmeleri takip ederek, Türkiye şartlarına uygun olduğunu düşündüğümüz trendleri ve uygulamaları organizasyonlarımıza yansıtarak, müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışmayı ilke edinmekteyiz. Bu sektörde en önemli olan, verimin ve başarının kurye geleceğinde belirleyici olduğunun farkında olmaktır.