Günümüzde İstanbul şartlarında yaşamak ve çalışmak için harcanan zaman çok fazladır. Bu nedenle sürekli bir yerlere yetişme telaşındayken zaman kazandıracak uygulama ve hizmetlerden yararlanma konusunda da yaygın bir eğilim oluşmaktadır. Bu açıdan moto kurye kullanımında da diğer şehirlerde olduğu gibi İstanbulda’da artış olmuştur. Moto kuryeler kalabalık şehir hayatının olumsuz etkilerini hafifleterek gerek bireylerin gerekse de kurumların işini kolaylaştırmaktadır. Bunun için hem tekil gönderiler hem de toplu dağıtımlar güvenli bir şekilde ve oldukça kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir. Verilen hizmetlerde saat sınırının bulunmaması da moto kuryelere olan talebi artıran hususlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Motor Kuryeler İçin Hizmet Detayları

Motor kurye kullanımının artması bu alanda faaliyet gösteren firmaların da hizmet detayları üzerinde çalışma yapmasını ve farklı uygulamalar geliştirmesini beraberinde getirmektedir. Bu amaçla firmamız tarafından da çeşitli çalışmalar yürüterek müşteri memnuniyetini artırma yönünde çaba gösteriyoruz. İlk olarak verdiğimiz motor kurye hizmetlerinde teslim süresi, sigorta gibi farklılıklar oluşturarak beklentileri farklı müşterilere çözüm üretiyoruz. Acil gönderileriniz için oldukça kısa teslim süreleri vadediyor ve değerli gönderilerin daha güvenli ulaştırılması için sigorta uygulaması yapıyoruz. Buna ek olarak müşteri bilgilendirmesi ile ilgili farklı uygulamalar kullanarak teslim sürecine müşteriyi dâhil ediyoruz. Telefon ya da mail kullanarak bilgilendirme yaptığımız müşterilerimizle güler yüzlü ve iletişim yeteneği gelişmiş personelimi arasında iyi ilişkiler kurulmasına özen gösteriyoruz.

Gönderiniz Motorla Taşınamayacak Durumdaysa…

Motorlu kurye hizmetleri motorlu taşımaya uygun gönderler için uygun olmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte kısa teslim süresi avantajından yararlanmak isteyen ancak göndereceği paket motorlu kuryenin taşımasına uygun olmayan müşterilerimiz de ihmal edilmemektedir. Motorla taşımaya uygun ağırlık ve boyda olmayan paketleriniz için motorlu kuryenin hızlı teslimatına uygun arabalı teslimat gerçekleştiriyoruz. Teslimlerimiz İstanbul içinde gerçekleştirilmektedir. Ancak göndermek istediğiniz paket motorla taşınabilecek ancak şehir dışına gidecek bir paketse, bu durumda uçak kurye hizmetinden yararlanmanız mümkündür. Teslim günü için uygun uçak olması durumunda motorlu kuryenin teslim aldığı paket uçakla gönderilmekte ve varış adresinde bir kurye tarafından teslim alınarak adrese ulaştırılmaktadır.