Günümüzde oldukça trafik ve yoğun iş akışının yaşandığı İstanbul şehrinde gönderilerinizin vaktinde gideceği yere ulaşması önem arz etmektedir. Sultanbeyli kurye hizmeti ile gönderileriniz sizlerin belirlediği süre içerisinde alıcısına iletilmektedir. Kurye hizmetleri özellikle firmalar için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek isteyen firmalar, evrak gönderimlerinin hızlı ve sorunsuz olmasına dikkat ederler. Bu yüzden kurye hizmetleri deneyimli çalışanlar ile gerçekleştirilmelidir.

Sultanbeyli Kurye İle Hızlı Hizmet

Sultanbeyli kurye hizmeti iki şekilde gerçekleşmektedir. Kurye ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren;

  • Gönderinizin iki saat içerisinde iletilmesi gerekiyorsa, ekspres dağıtımda olan kurye hızlı bir şekilde size yönlendirilir ve kuryeniz hiçbir noktada bekletilmeden iki saat içerisinde iletilmesi gerekilen yere iletilir.
  • Gönderinin gün içerisinde iletilmesi gerekiyorsa, dağıtım ve bölgesel toplama yapan elemanlar gönderiyi alırlar, iletilmesi gerekilen adrese, belirlenen saatte ulaştırırlar.

Sultanbeyli Kurye Hizmetinde Tam Güven

Kurye hizmetlerinde hızlı olmak kadar güvenli taşımacılıkta çok önemlidir. Gönderiler hızlı ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırırlar. Kuryenin nerede bulunduğunu öğrenmek veya güvende olduğunu kontrol etmek için kurye firması ile iletişime geçilebilir. Deneyimli ve uzman personeller sayesinde, acili yeti bulunan kuryeler, trafiğin olmadığı yerlerden geçirilir ve böylece hızlı kurye hizmeti sağlanır. Sultanbeyli kurye fiyatları, önceden belirlenmiş fiyatlardır. Belirlenen fiyatlar; mesafeye, harcanan yakıta veya ekspres durumlarına bağlı olarak değişebilir. Kurye hizmetlerinden daha fazla yararlanan anlaşmalı özel firmaların gönderi çokluğuna bağlı olarak fiyatta indirim yapılır. Özel kurye fiyatlarını, kuryenin günlük, haftalık, aylık sayısı belirler.

Kuryenin daha hızlı bir şekilde gönderiminin yapılması için, kurye firması ile iletişime geçildiği andan itibaren, gönderinin (evrak vb.), uygun bir paketleme ile kuryeye teslim edilmesi gerekir. Gönderinin üzerinde, gönderileceği adres ve telefon bilgisi önceden yazılmış ve hazır olması gerekmektedir.  adres Böylece size yönlendirilen en yakın kurye personeli, gönderiyi aldığı gibi iletilmesi gerekilen adrese seri bir şekilde iletecektir. Müşteri memnuniyetini %100 sağlayan kurye hizmetleri, firmalarında müşterilerini düşünür ve her koşulda firmaların, müşterilerine karşı mahcup olmamasına önem verir.