Avcılar kurye, küçük eşyaları taşımanın en hızlı, en uygun maliyetli yoludur. Acil belgeler, ürün örnekleri, unutulmuş bir dizüstü bilgisayar için: motosiklet kuryesi tıkanmış trafikte bile hızlanabilir. Kurye servisini Avcıların her mahallesinde kullanabilirsiniz. Ambarlı, Cihangir, Üniversite, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Merkez, Mustafakemalpaşa, Tahtakale, Yeşilkent mahallelerinde yani Avcıların her yerinde garantili teslimat hizmeti alabilirsiniz. Avcılardaki en hızlı motosiklet kuryesi olarak en hızlı toplama ve dağıtım hizmetini sunabilir. Bir motosiklet kuryesi, 3 kol kemeri dosyasını taşıyabilir ve görüşmenizin ardından 20 dakika içinde yanınızda olabilir. Bir motosiklet kuryesi trafiği kesebilir ve trafiğin sıkışık olduğu durumlarda bile teslimatınızı zamanında gerçekleştirir. Avcılar kuryenin motosiklet kuryeleri tecrübeli ve nitelikli olduğu için, paketinizin iyi ellerde olduğunu bilerek güvende olabilirsiniz. Avcılardaki en kariyeri olan kurye şirketlerinden biri olmak, hizmetinin en üst düzeyde olması demektir, % 99,9'luk bir teslimat oranına sahiptir.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Avcılar kurye 7/24 çalışma prensibi ile sabit hat, cep telefonu ile ulaşabileceğiniz iletişim kanallarına sahiptir. Kısa adımlar ile işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Teslim tarihlerinin her seferinde karşılandığından emin olmak için her işe eklenen parametreleri dikkate alır ve en etkin rota izlenir. Bu bilgi, teslim almak ve teslim almak için geriye doğru geri sayım yapılabilmesini sağlamak için doğrudan sistemde geri beslenir.

Neden Avcılar Kurye Tercih Etmelisiniz?

 İşiniz benzersizdir ve taşıma çözümünüz bunu yansıtmalıdır. Avcılar kurye özel gereksinimlerinizi anlamak ve bu özel ihtiyaçları karşılamak için bir çözüm üretmek için zaman ayırır ve işinize gerçekten değer katan bir ürün elde etmenizi sağlar. Acil tıbbî durumlar için işinizde bir gereksiniminiz varsa, sizinle bu ihtiyacınızı karşılamak için bir hizmet çözümü geliştirmek için çalışmaktan memnuniyet duyar. Bazen müşteri hizmetleri sorguları basit bir toplama veya teslimattan çok daha karmaşıktır ve bu durumlarda endüstrinizi, ihtiyaçlarınızı ve kısıtlamaları anlayan biriyle konuşmanız gerekir. Böylelikle, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılandığı ve her aşamada emin olmak için benzersiz ihtiyaçlarına göre eğitilmiş uzman ekipler geliştirmiştir. Sofistike yazılım, her seferinde en verimli rota kullanılmasını sağlamak için kullanılır.